Kategorie ‘Wordpress’

WordPress – Odkaz jen z hlavní strany

wordpress

Začal jsem si psát problémy z oblasti PC a internetu, na které při práci narazím, společně s jejich řešením. To se hodí obzvláště když na problém narazím znovu, ale třeba po půl roce. Ušetří mi to spoustu času na nové hledání. Zatím toho mám jen pár, ale třeba se to někomu bude hodit a já […]

Prémiové šablony na WordPress

sablony-wordpress

Protože WordPress je můj nejoblíbenější redakční systém, zgusta jej využívám a mám jej nasazen na několika desítkách webů. S každým takovým webem to myslím většinou vážně a nechci aby to byla jen nějaká rychlokvaška s pěti podstránkami. Z počátku jsem hledal jen free šablony, takových jsou na internetu tisíce a nejvíce samozřejmě přímo na wordpress.org.

Rychlá a jednoduchá instalace WordPress

wordpress

Pokud hledáte jednoduchý a mocný nástroj pro správu svého blogu nebo jiného typu stránek, potom je velmi dobrým řešením WordPress. Na oficiálních stránkách www.wordpress.org najdete vždy aktuální verzi. Většinou je ale nutné dohledat i češtinu a poté ji do instalace WordPressu doinstalovat.

WordPress – Představení

Wordpress

WordPress je nejrozšířenější redakční systém. Řádově se používá na milionech internetových stránek a lze na něm provozovat ledacos, cestovní weby, finanční, herní weby nebo i adult. Já jej preferuji před ostatními a tak jej mám nasazen na 80+% svých webů.

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to lexus suv, ford suv and honda suv