Vyberte si ten nejlepší hosting a ještě ušetřete

Volba webhostingu není jen tak. Firmě, s kterou do toho půjdete, musíte důvěřovat v jejich přístup a kvalitu. A proto je nejlepší si všechny webhostingy pěkně srovnat.

Na srovnávání webhostingu je tu projekt PorovnejHosting.cz. Sdružuje desítky webhostingů, které si můžete porovnat podle parametrů.

Jak si vybrat podle parametrů

Na první pohled nejzřetelnější parametry webhostingů jsou kapacita prostoru pro web, databázi a e-maily. Dále se webhostingové programy liší různými omezeními, jako je třeba maximální počet e-mailových schránek nebo databází.

Zajímavý je také parametr maximální počet aliasů. Čím vyšší je, tím více domén je možné hostovat na jednom webhostingu. Tím lze významně ušetřit, můžete pak hostovat několik menších webů pouze na jednom hostingovém prostoru.

Nejoblíbenější webhostingy v ČR

Mezi českou jedničku se řadí firma WEDOS, která nabízí jak webhosting, tak i VPS a dedikované servery. Hostuje u nich téměř polovina českého internetu. Díky tak velké centralizaci se služba v minulých letech potýkala s výpadky a problémy, které postihly spoustu uživatelů. Vždy se však firma postavila k problémům čelem a z chyb se ponaučila. Například po DDOS útocích investovala do profesionální ochrany, která v ČR nemá obdoby. Pokud byste si chtěli objednat hosting WEDOS, využijte tuto slevu až na 75%.

K dalším úspěšným webhosterům patří například firmy Savana, Český hosting, Ebola, Váš hosting a další. Jejich společným jmenovatelem je individuálnější přístup.

Exkluzivní slevy

Srovnání webhostingů není všechno. Návštěvníci PorovnejHosting mohou využít slevové kupóny a ušetřit na webhostingu i více než polovinu oproti běžným cenám. Navšitvte sekci slev a přesvědčte se.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to lexus suv, ford suv and honda suv