Splňte si sen a pořiďte si vlastní eshop. Už je kompletně hotový, stačí si jen vybrat vzhled!

Také jistě alespoň občas zavítáte do nějakého e-shopu a možná si říkáte, že byste chtěli mít svůj vlastní, který byste naplnili lepším zbožím, lépe ho vedli, byli byste ochotní udělat pro klienty první poslední, neměli byste zkrátka konkurenci…

Můžete to hravě zkusit! Vůbec nevadí, že neumíte programovat, že je vám oblast IT na hony vzdálená. Váš eshop už je hotový! Stačí, abyste si vybrali jeho vzhled, a můžete začít pracovat.

Skvělý tvůrce eshopů – Atomer.cz

Díky důmyslné tvrobě eshopů patří Atomer.cz mezi jedničky na českém trhu v této oblasti. Systém funkce e-shopu je velmi jednoduchý

  • Platíte pouze za to, co opravdu využíváte a můžete si jednotlivé moduly kdykoli měnit dle potřeby
  • Nehradíte pravidelné měsíční poplatky, výše splátky se mění s aktivací či deaktivací jednotlivých modulů
  • Získáte 30 denní testování Atomer zdarma a připravíte se tak na ostrý start vašeho podnikání
  • Ovládání je intuitivní a velmi jednoduché což ocení především netechnické typy mužů i žen

Přehledné ceny

Cena eshopu je v podstatě pohyblivá. Můžete si vybrat balíček Atomer Start, Atomer Classic, Atomer Business nebo Atomer Profi. Podle toho, který vyberete, budete mít různé možnosti aktivace nebo deaktivace většího množství funkcí eshopu. Každá funkce má svou cenu a tak s její aktivací, nebo zneplatněním měníte výši měsíční splátky. Zvolené kombinace modulů lze měnit i v běžném provozu.

V jednoduchosti je síla

Za vyzkoušení stojí i jednoproduktový eshop. Slouží k prodeji konkrétního produktu. Oceníte především jeho jednoduchost a přehlednost. Chcete-li prodávat nějaký produkt ve velkém, vsaďte právě na tento eshop. Můžete ho mít za jednu minutu a začít okamžitě vydělávat peníze.

Nechybí mu galerie ani charakteristiky produktu, různé varianty zboží, Facebook Like tlačítko, bannery, možnost vkládání obrázků i videí z youtube.com. Podporovány jsou nejčastější druhy plateb spojené s nákupem, jako je bankovní převod, platba kartou i dobírka.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to lexus suv, ford suv and honda suv