Hosting Ebola – Nechte se nakazit

Hosting Ebola – Nechte se nakazit

Přecházím z Wedosu na hosting Ebola

ebola-obrazekV lednu 2013 mi končila VPS u Wedosu a tak jsem zvažoval, kam přesunout asi 50 webů. Nejsem správce serverů, takže s VPS byl často pro mě neřešitelný problém, největší z nich byl ten, kdy se spotřebovala celá RAM a všechny weby přestaly být funkční.

Z toho důvodu jsem se rozhodl, že bude lepší mít weby zvlášť, aby nespadly všechny najednou. Wedos toto také umožňuje, ale řeší se to aliasy a úpravou .htaccess, což se mi moc nechtělo, takže jsem hledal jiná řešení.

Nakonec jsem část webů přesunul na Hexageek (nevadí jim adult), část na Savanu (byla akce 70% sleva), ale největší část šla na hosting Ebola.

Ebola v základu umí za 39,-/měs. hostovat 5 domén, 10GB prostoru (zbytečně moc), 128 MB RAM (mohlo by být více) a neomezeně e-mailů (zbytečně moc). Já jsem vybral 3 x Ebola Advanced, která již zvládne 15 domén, má 30GB, 256MB RAM a stojí 100,-/měs.

Když tento tarif srovnám s Wedos No Limit nebo i No Limit Extra, tak je to silnější, skripty sice mohou běžet také jen 90 vteřin, ale stihnou toho o dost více.

Slyšel jsem názor, že Ebola nemá pěknou administraci. Já jsem s ní spokojen, přijde mi to jednoduché na pochopení i ovládání. Co je velké plus, tak podpora. I u Wedosu funguje rychle (umožňuje i chatování), ale u Eboly je to ještě o něčem jiném. Třeba si řeknete, že k nim chcete přesunout data odjinud, dáte jim přístup a za chvíli máte vše převedené. Mně samotnému by to trvalo XY krát déle.

Nebo když něco nejde, tak pomohou a poradí jak chybu vyřešit. Tohle asi Wedos dělá také, ale spíše placeně. (Ačkoliv mě většinou vyšli maximálně vstříc a dokonce i pan Grill se mnou řešil problémy na VPS). Ona je možná otázka času, kdy se to začne zneužívat a Ebola to bude muset také zpoplatnit.

Já nyní na tento hosting instaluji Prestashop, který denně provádí několik skriptů a bez problémů. Pokud tedy máte více webů nebo prostě chcete něco lepšího, tak mohu hosting Ebola doporučit.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to lexus suv, ford suv and honda suv