Prémiové šablony na WordPress

sablony-wordpress

Protože WordPress je můj nejoblíbenější redakční systém, zgusta jej využívám a mám jej nasazen na několika desítkách webů. S každým takovým webem to myslím většinou vážně a nechci aby to byla jen nějaká rychlokvaška s pěti podstránkami. Z počátku jsem hledal jen free šablony, takových jsou na internetu tisíce a nejvíce samozřejmě přímo na wordpress.org.

Popravdě jsou ale takové šablony většinou slabota. Já mám rád třísloupcové nebo ještě lépe magazínové šablony a takové se jen tak snadno najít nedají. Pár jich je, ale ty jsem všechny vyčerpal a nechci mít na více webech stejný design. Vypadá to potom hloupě, zvlášť když bych chtěl jednotlivé weby vzájemně podpořit odkazy a návštěvník by potom ten stejný design viděl.

Get 25 Premium WordPress Themes for only $59Začal jsem se tedy poohlížet po placených šablonách. První kterou jsem koupil byla magazínová šablona Arthemia Premium za 59$. Opravdu se mi líbila, říkal jsem si, že si na to web vydělá, tak to do něj investuji. Koupě nelituji, jen jsem si měl tehdy udělat lepší přehled. Tato šablona totiž patří k dalším, které ColorLabsProject prodává v balíku pohromadě. Něco jako u nás slevové servery, tak toto je slevová akce všech jeho šablon. Na Nový rok jsem byl už ale moudřejší a využil jsem akce 20$ za všechny jeho šablony, což tehdy bylo asi 25 kousků. 🙂 Jedna tak vyjde na 80 centů.

Jasně, všechny určitě nevyužiji, ale líbila se mi tam třeba jedna dvě a do budoucna jsem viděl využití pro pár dalších, takže i kdybych jich použil jen 5, je to 80 Kč za jednu šablonu. Checkuji nyní a je to tam stále, jen o něco dráže, 59$.

Včera jsem zase takhle hledal novou šablonu a upoutal mě banner s podobnou akcí na balík WordPress šablon. Tentokrát se jedná o Elegant Themes. Jejich styl je jiný, je to více použitelné na různé blogy, ale najde se tam i něco pro herní portál nebo realitku.

„Elegant“ celkem slušně popisuje jejich šablony. Akce kterou jsem tam včera objevil se týká 74 WordPress šablon a ty jsou k mání za 39$. Vycházejí tedy ještě levněji než moje předchozí koupě. Tohle je navíc roční členství v jejich klubu a každý měsíc prý vydají 2-3 nové WordPress šablony, takže jich takových 20-30 ještě sosnu.

Na tento rok mám tedy pěknou zásobu. Pokud byste také měli tip na jiného vývojáře a jeho akci na komplet balík, postněte jej.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to lexus suv, ford suv and honda suv