Pop Up Domination – Získejte více e-mailových adres

Pop Up DominationMým prvním webem byl pokerový portál. Pokerové stránky vedou nové hráče do heren a z nich mají svůj podíl. Takových webů jsou ale tisíce a tak jsem se poohlížel po další možnosti, jak by stránky mohly vydělávat.

Jednou z nich je budování mailing listu a tento způsob se dá uplatnit i na dalších, jiným směrem orientovaných stránkách. Máte web o receptech? Sbírejte kontakty na kuchařky. Nebo máte web o automobilech? Posbírejte kontakty na ty, kterým se vaše stránky líbí.

Na co se ty kontakty budou hodit? O svých kontaktech máte důležitou informaci, více co je zajímá. Proto se dá předpokládat, jaká reklama by na ně mohla platit. Kupříkladu zmínění motoristé by mohli být nadšeni z nabídky povinného ručení za super cenu. Nebo jim nabídněte časopis s automobilovou tématikou. Možností je mnoho a e-maily se dají posílat opakovaně. Takže každý kdo svůj kontakt vložil vám může přinést nové peníze ne jen jednou.

Používáte-li WordPress, určitě najdete spoustu pluginů, které usnadňují sběr kontaktů. Já jsem ale objevil jeden, který lze využít i na ne-WordPress webech. Zkušenosti z praxe říkají, že dojde k významnému posunu v nárůstu počtu kontaktů. Podle toho  jak šablonu poladíte a přizpůsobíte svým podmínkám, tak lze čekat i skok o několika stovek procent. Jedná se o Pop Up Domination. Stojí většinou 77$, občas o 10$ méně.

Dlouho jsem si pořizoval šablony a pluginy zdarma, nerad platím za něco dopředu, když neznám výsledek. Toto mělo ale dobré reference, i od známých a tak jsem zakoupil. Výsledek mě příjemně překvapil. Postupně jsem plugin nasadil asi na 10 webech a na všech se počet registrujících e-mailů zvednul tak, že byl den nasazení v grafu jasně vidět. Nejméně je to 30%, tam to ještě musím poladit, nejvíce potom lehce nad 200% !

Jak na Pop Up Domination? Je to jednoduché. V případě pluginu do WordPressu jej nainstalujete, vyberete šablonu, přepíšete text a přidáte obrázek. Najděte něco, co návštěvníky zaujme. Co by se jim mohlo zavděčit a co nic nestojí. Ideálně nějaké „Tipy triky“ a k tomu obrázek opravdové knížky, kterou ale dostanou e-mailem hned po registraci.

Pop Up Domination považuji za jednu z nejlepších voleb, jediné co mě mrzí, že jsem ho nenašel dříve, ale na to si každý musí přijít sám. Určitě vyzkoušejte, nyní je tam 60 dní záruka vrácení peněz. Více informací včetně dalších bonusů k objednávce na oficiálních stránkách Pop Up Domination.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to lexus suv, ford suv and honda suv