Sleva 40% na hosting No Limit Extra u WEDOSu

logo-wedosDnes, 19.4.2012 je  poslední šance získat slevu 40% na nejsilnější hosting od WEDOSu.

Pro porovnání s klasikou následuje tabulka.

Parametr NoLimit NoLimit Extra
Max. počet PHP procesů (vysvětlení) * 5 10
Prostor pro databáze 1 GB 2 GB
Prostor pro e-maily 5 GB 10 GB
Denní zálohování NE NE
Obnova ze zálohy zdarma NE ANO
PHP memory_limit * 128 MB 256 MB
PHP upload_max_filesize 32 MB 128 MB
PHP post_max_size 32 MB 128 MB
Při výpadku měsíc zdarma ** NE ANO

Hosting normálně stojí 84,- Kč/měsíc, s DPH. Po slevě vyjde na 50,4 Kč měsíčně.

Já mám tedy nakoupeno VPS, takže nejspíše nevyužiju, ale pročítal jsem diskuzi na Facebooku a je tam hodně faktorů, které mluví spíše pro No Limit Extra než VPS.

Hlavní síla je v RAM. Na VPS je to totiž vše dohromady, mám nakoupeno 2GB RAM a takových 600+ MB je stále obsazeno administrací, takže moc kapacity už na vlastní běh webů nezbývá. Problém je, že tam mám i e-shopy, kde potřebuji spouštět skripty na delší dobu a to mi zřejmě “obyčejný” hosting nedovolí.

Protože tomu zase tolik nerozumím, dovolím si citovat něco z diskuze na FB stránce WEDOSu:

Tato verze hostingu zvládne až 50 tisíc návštěv za den na WordPressu (což není plně optimalizovaný systém). Podle některých zákazníků až 100 tisíc na jiných redakčních systémech. Je to jen orientační hodnota, protože každá aplikace se může lišit.

K tomu ještě porovnání tohoto hostingu a VPS:

Webhosting je optimalizovaný a na serveru jede jen web, na jiném databáze, na jiném DNS, na jiném maily… a tak u základního webhostingu máte pro PHP 640 MB RAM plus další pro ostatní věci. U verze EXTRA máte 2560 MB RAM plus další pro maily, MySQL… Takže můžete použít taky třeba až 3-4 GB RAM. Pokud koupíte VPS, tak běžný operační systém (bez optimalizace) bude chtít nejlépe 700-900 MB RAM jen pro sebe. K tomu potřebujete RAM pro PHP, pro MySQL, pro maily… Naše VPS jsou výkonné. Máme výkonné procesory, RAM nepřepprodáváme, ale garantujeme. Jako jediní (nebo jedni z mála) máme rychlé disky 15k otáček v RAID 10, což je nejrychlejší možné řešení. Zrovna disky a diskové operace jsou největší problém u VPS.

Kdybych si toto četl před koupí VPS, asi bych do ní nešel, ale jak říkám, mám ji i z jiných důvodů.

Pokud si nestihnete objednat No Limit Extra včas (třeba to čtete později), tak mám cenu útěchy, kterou je možnost využít slevy 25%. Stačí při objednávce zadat správný slevový kód. WEDOS vždy nějakou akci má, takže zkuste DIAMANT25 a slevu získáte. Pozor, při použití kódu DIAMANT100 slevu nedostanete, vyzkoušeno. 🙂

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to lexus suv, ford suv and honda suv