Jaký hosting pro adult weby

Nejsem si úplně jistý, ale podle mě bylo v minulosti možné hostovat adult na HostMonster. Každopádně jsem tam několik webů měl přes půl roku a žádný problém s tím nebyl.

To se ale změnilo a tak jsem dostal 48 hodin na přesun, jinak zablokují účet. Na tom účtě běží dalších asi 20 webů, takže 48 hodin je docela málo času na to se zorientovat a hlavně se správně rozhodnout.

Savana nepřipadá v úvahu, tam adult nepřijmou. Další možností je Gigaserver, měl by stačit hosting za 10,- měsíčně, ale protože mi teď jde o 9 weby a časem i další, tak bych to měl rád pohromadě.

Takže se nabízí Wedos. Mám tam 2 nevyužité hostingy, protože vše mi běží pod VPS, ale na jednom hostingu může jet pomocí .htaccess jen 5 webů a nebo si dokoupit rozšíření pro neomezený počet. Nevim, ale nepřijde mi to ideální řešení.

logo HexageekNakonec jsem vybral úplně něco jiného, na radu známé, která také provozuje několik desítek adult webů jsem prozkoumal Hexageek. To je asi celkem nový hráč, aspoň mi to tak přijde.

Kromě hostingů nabízejí i VPS (mohl bych přejít z Wedosu) a také multihosting. Protože správu VPS moc neovládám, tak jsem doufal, že multihosting by mohl vyřešit všechny mé problémy. Nakonec to vypadá, že se povedlo.

V porovnání s HostMonsterem je Hexageek neskutečně rychlejší. Jasně, data jsou v ČR a nemusí se pro ně do Ameriky, ale Hexageek mi přijde rychlejší i když ho srovnám s Wedosem. Uvidíme, zda se to změní jak budu přidávat další weby. Pokud se rychlost udrží a nenajdu jiné potíže, tak plánuji přesunout klidně všechny weby pod Hexageek.

Tohle snad ani neberte jako reklamu nebo PR a spíše opravdu jako jednu z možností kam ty adulty dát.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: suv | Thanks to lexus suv, ford suv and honda suv